Seminár Marka Dzirasu v Banskej Bystrici 13.6.2015

Veľmi sa teším na pokračovanie môjho projektu prostredníctvom seminára, ktorý organizujem s Markom Dzirasom. Seminár “4 energie” prebehne v Banskej Bystrici dňa 13.06.2015 a bude pre nás všetkých veľmi prínosný, pretože bude o komunikácii, pochopení a budovaní vzťahov.

Naučíš sa ako vychádzať a komunikovať s ľuďmi, deťmi, rodinou na základe poznania ich energie, vlastností a pohľadu na komunikáciu.

Ja som  typický cholerik, ktorý má veľa energie a musí byť stále v pohybe.

Mark Dzirasa a Dáška Černá - seminár 4 energie Banská BystricaPomalosť ma nudí a ľudia s takouto energiou boli pre mňa veľmi nepochopiteľní. Pred par rokmi som sedela na podobnom seminári, kde som sa naučila, prečo sú ľudia takí, akí sú. Naučila som sa s nimi   jednoducho a jasne komunikovať naladením sa na ich energiu.

Hneď po seminári som začala používať svoje nové vedomosti a bola som veľmi prekvapená ako jednoducho to funguje.

Najviac vedomostí som využila pri komunikácii s mojou dcérou, ktorá bola mojou prvou testovanou vzorkou.

Ako tínedžerka mala svoje vlastné prístupy ku komunikácii a až po tomto seminári som našla KĽÚČ a spôsob ako s ňou komunikovať. Naučila som sa slová, ktoré sú pre ňu výbornou motiváciou: A naopak slová, ktoré sú ňu brzdou som vynechala.

Markov seminár 4 energie má veľkú HODNOTU. Veľkou výhodou je to, že keď seminár skončí, môžeš nechať svoje poznámky na stoličke. Pretože je veľmi jednoduché začať všetky informácie používať v praxi.

A na záver ti prezradím, že som pre každého z vás pripravila súťaž o 2 vstupenky na seminár s Markom Dzirasom v Banskej Bystrici, ktorý bude 13.6.2015. Viac informácii nájdeš tu.

Teším sa na naše spoločné stretnutie.