Hra s knihou na správnu odpoveď

Aj vy milujete knihy? Mám na mysli klasické, papierové, voňavé…

Pre mňa nie je kontkat s takoutou hmotnou knihou len zrakový zážitok, ale aj edukačný a hmatový. Neviem ako vy, ale ja kreatívne tvorím aj pri čítaní. Každú knižku mám poprekladanú lepkami a pomaľovanú farebnými zvýrazňovačmi.

Moji priatelia vedia že knihy nepožičiavam. Nie preto, že by som bola lakomá, to vôbec nie. Ale je to práve preto, že každá knižka je pre mňa mojou učebnicou.  Nielen vtedy keď ju čítam, ale kedykoľvek keď  hľadám odpoveď, inšpiráciu alebo iba chcem oprášiť svoje znalosti.

Dokonca hrám hru s knihami v knižnici… Poznáte ju? Je to hra na správnu odpoveď. Túto hru hrám vtedy, keď niečo riešim a neviem prísť na jasnú odpoveď. Alebo keď si nie som istá, či správne rozumiem tomu, čo mi hovorí moja intuícia a cez ňu vesmír.

Postavím sa pred knižnicu, zatvorím oči a „našmátram“ si náhodne knihu, ktorú  otvorím na ľubovoľnej  strane. Kam mi padne zrak to si prečítam

kniha a intuíciaNiekto si vykladá karty a ja sa zas hrám svoju hru s knihami. Verte, či nie, funguje to a často krát sa mi dostane tak jasný AHA moment, že tomu sama nerozumiem. Čo je však dôležité, vždy mi to dáva zmysel.

Dnes,  som v tejto mojej hre siahla po knižke od Marie Diamond s názvom:
Umenie zákona príťažlivosti…

Akonáhle som držala knihu, otvorila  som oči, lebo niečo mi hovorilo aby som ju neotvárala a prečítala si len nadpis.  A skutočne! Dostala som tu správnu odpoveď…  zákon príťažlivosti mi funguje…Ďakujem.

Vyskúšajte sa zahrať aj vy a budem rada, ak napíšete do komentárov ako vám „sadla“ odpoveď…

Krásny inšpiratívno-kreatívny deň s knihou…