Mark Dzirasa v TV Markíza a plán jeho akcií na Slovensku

Videl si Marka Dzirasu v teleráne a počuli rozhovor v rádii VIVA Metropol? Ak áno, tak si mal iste krásny zážitok.

Ak nie pozri si záznam tu na mojej stránke:

  1. záznam TV Markíza Teleráno
  2. záznam rádio VIVA Metropol s Alexom Štefucom

Jeho vystúpenia sú vždy plné energie, lásky, porozumenia a nekonečnej inšpirácie. Prežila som s Markom nedávno dva dni a mala som pocit, že môžem ísť prenášať zemeguľu. Už len to, že som bola v jeho spoločnosti ma nekonečne dobilo novou energiou.

A tak sa chcem s tebou podeliť, čo všetko sa dialo a udialo….

V Teleráne nepoznali Marka Dzirasu a tak mali profesionálny pristúp, moderátori boli milí. V príprave pred vysielaním si moderátor narýchlo prešiel s Markom zvolenú tému a zopár otázok.

Relácia začala a už po prvom vstupe Marka, i keď bol veľmi krátky, som videla ako sa atmosféra uvoľnila. Potom nasledovali ďalšie vstupy a dokonca, viac ako bolo pôvodne plánované.

I keď téma bola ťažká: dlhy, úvery a nedostatok peňazí, Mark všetkých inšpiroval a okolo neho bolo cítiť pozitívnu energiu, ktorá mu je vlastná.

Mark Dzirasa a Alex Štefuca v rádii VIVA Metropol

Skončila relácia a už sme odchádzali, keď nás zastavila produkčná z Telerána. Vystúpenie Marka bolo tak pútavé, že prejavila záujem, aby Mark chodil do Telerána minimálne raz mesačne.

Jupííí, a tak sa chcem s tebou podeliť o túto radostnú novinu a minimálne raz za mesiac sa s Markom Dzirasom stretneme prostredníctvom Telerána TV Markíza.

Ak ho však chceš stretnúť aj na živo, máš možnosť to urobiť na besede a autogramiáde v Panta Rhei, kde ti Mark veľmi rád a s láskou podpíše tvoje nové knihy. Presný plán autogramiád nájdeš v našom Kalendári podujatí. Začne 8. v Bratislave na Poštovej ulici v Bratislave a bude pokračovať v ďalších 3 mestách po celom Slovensku do 11.12.2014.