Intuícia a rozhodovanie – ako to spolu súvisí?

Po smutných udalostiach, ktoré nás nedávno v rodine postretli som sa neustále vracala k  myšlienke, že KEBY som viac počúvala INTUÍCIU, všetko by bolo možno dnes inak. Ak by som viac počúvala môj 6. zmysel a absolvovala kurz intuície a Draganom Vujovičom skôr, mala by som viac JASNO.

Pred dvomi rokmi som veľmi chcela absolvovať kurz intuície s Draganom Vujovičom, ktorý je pre mňa jedinečným učiteľom intuície a Silvovej metódy, ktorú denne používam. Termin seminára mi nevyhovoval a tak som si povedala, že to tak ma byť a zamerala som sa na trénovanie Silvovej metódy. S touto metódou pracujem denne – s relaxom, s princípom 3 prstov, s reklamami a ďalšími účinnými pomôckami. Veľmi mi to pomáha v živote, či už pri hľadaní miesta na parkovanie v centre alebo pri nadväzovaní kontaktov, či pri networkovaní s ľuďmi a pri rozhodovaní.

V máji pri našom spustení inovovaného projektu ŽENY s.r.o. Slovensko som sa osobne spoznala s Lenkou, ktorá tiež robí kurzy intuície a tak som sa hneď prihlásila. Kurz prebiehal hravými cvičeniami, pri ktorých som sa snažila nájsť svoj intuitívny signál. Tento ma môže nasmerovať na správnu cestu alebo opačne. Všetko to funguje na základe intuície a pocitov, či už kladných alebo záporných.

Tréning intuícieIntuícia je naše vnútorne JA. Vie najlepšie, čo je pre nás dobré a čo nie. Preto je dobré sa zastaviť, naučiť sa porozumieťnačúvať svojmu vnútornému hlasu. Intuícia mi takto pomáha zbaviť sa strachu, ísť rozhodnejšie a priamejšie za svojim cieľom a pomáha mi odbúravať stres.

Po absolvovaní tohto seminára som pochopila, že moja intuícia je ako navigácia v aute. Aj bez nej viem doraziť do cieľa, ale väčšinou je to menej efektívne. Ak si zadám do navigácie adresu, tak väčšinou do cieľa dorazím bez zbytočného blúdenia, stresu a strácania času. A toto je presne úloha intuície, ale iba vtedy, keď ju používame a pracujeme s ňou.

Po absolvovaní tohto kurzu som sa “náhodou” stretla s Draganom. Bola som prekvapená, o čom sa so mnou začal rozprávať a čo má naplánované tento mesiac. Zrejme tušíš, že začal hovoriť o kurze intuícii a o teste, ktorý mu predchádza. Test je sprevádzaný video návodom, ktorý som si ihneď urobila. Je výborný a odporúčam ti ho tiež urobiť si zdarma. Budeš sa tak vedieť lepšie rozhodnúť o absolvovaní kurzu.

Až keď intuíciu zapojíš do každodenného života, potom budeš prežívať ešte krajší a úžasnejší život. Aký je tvoj názor na používanie intuície? Tu nájdeš viac informácií.

Dragan Vujovič poriada ďalší dvojdňový úspešný seminár na tému Intuícia v Prahe 19. a 20.9.2015. Dragan aj seminár sú vynikajúce, tu je ochutnávka v podobe videa s Draganom.