Rozpoviem vám môj príbeh

...možno vám príbeh pomôže s inšpiráciou

 

 

\"Dáša  

Volám sa Dáša Černá Gejdošová. Vediem a motivujem ľudí k tomu ako premeniť podnikanie na radosť, vášeň a byť pri tom v rovnováhe a hojnosti.

Som šťastná manželkamatka dospelej dcéry Dáši junior, ktorá pracuje so mnou a s mojim manželom v našej rodinnej firme CAMIN® s.r.o.

Okrem motivácie a vedenia ľudí sa venujem aj veľkoobchodnému predaju krbov značky PIAZZETTA pre Slovenskú a Česku republiku. Tu som v reálnom kontakte s  podnikateľským svetom.

 

 

Som prvá žena na Slovensku, ktorá vyštudovala odbor krbár-kachliar a získala výučný list v tomto čiste \"mužskom” remesle.
Podnikám už 19 rokov ako samouk.

Moje pôvodné povolanie je učiteľka v materskej škole.
Po ukončení vzdelania som sa vydala. Po 2 rokoch som zistila, že moje manželstvo nie je tým, čo som očakávala a nasledoval rozvod.
Zostala som sama s malou dcérou, bez bytu a zabezpečenia a s učiteľským platom. A tu nastal môj prvý bod zlomu.


Pochopila som, že nás obe z tejto výplaty neuživím a začala som sa hľadať prácu.
Potrebovala som, aby ma práca okrem dastotku peňazí aj bavila, napĺňala šťastím a uspokojením a zároveň bola pomocou pre druhých.

Vyskúšala som niekoľko zamestnaní, až som zakotvila v obchodnej firme s  predajom krbov.
Po roku pôsobenia a získaní prvých skúsenosti som spolu s obchodným partnerom založila svoju prvú firmu.

Takto som odštartovala moje podnikanie, ale žiaľ formou “pokusu a omylu”. Všetci naokolo sa na mňa pozerali ako na blázna a predpovedali mi krach do 4 mesiacov. Avšak ja som bola presvedčená o mojom úspechu.

Stanovila som si jasný a merateľný cieľ: moje tridsiate narodeniny oslávim vo vlastnom byte a budem majiteľkou úspešnej a prosperujúcej firmy. A tak to aj bolo.


Po 10 rokoch podnikania so spoločníkom som sa osamostatnila. Mala som totiž iné vízie a ciele v podnikaní.

A tu prišiel  môj druhý bod zlomu - stretla som môjho súčasného manžela a zároveň nového spoločníka vo firme.
Vybudovali sme firmu, ktorá realizuje stavby krbov, komínov, ale aj veľkoobchod talianskej značky PIAZZETTA pre Slovensko a Čechy.
Spoločne  sme sa začali vzdelávať a osobný rozvoj sa stal základom pre naše pozitívne myslenie, ale aj spolunažívanie a podnikanie.

Práca sa však postupne stávala rutinou. Vtedy som svoju myseľ a činy prepla na tzv. autopilota.
Cítila som, že niečo nie je v poriadku, že sa musí niečo zmeniť. A po rokoch som sa vrátila k jedinečnému systému MLM, do spoločenstva Lyoness.

 

\"daska-prezentacia-LY\"


Tu som opäť našla svoj postoj a vášeň vo forme vzdelávania, pomáhania ľuďom a budovania nových tímov. Učím v nich ľudí ako podnikať s “radosťou” a pomáhať pritom iným. Učím ľudí ísť za svojim snom a dovoliť si nadobudnúť silné vnútorné presvedčenie, že všetko, čo si úprimne a z celého srdca prajeme, tak to aj dosiahneme.

\"daska-FW-02-\"  

Túto silu myslienky a viery v seba som získala na základe vlastnej skúsenosti, a to nie len v podnikaní. Prešla som bosými nohami po rozžeravených uhlíkoch s teplotou okolo 500º C. A nielen to, mojou “útlou” rukou som totiž úderom karatistu prelomila 2,5 cm hrubú drevenú dosku.

O ohýbaní železného roxora radšej pomlčím. 


Aj preto som vytvorila túto webovú stránku. S jej pomocou budem ľuďom pomáhať nachádzať nové inšpiráciepodnikaní, osobnom rozvoji, ale aj v ich životnom šťastí.
Návštevníci stránky tak nebudú musieť ísť rovnakou cestou ako ja - metódou “pokusu a omylu”, ale budú cieľavedome postupovať “krok za krokom” k svojim cieľom a snom.

Ak zanecháte svoj email a kliknete na tlačítko pod týmto príbehom, zašlem Vám zdarma eBook “Ako si správne stanoviť ciele”.  Nečakajte a požiadajte o tieto informácie hneď: