Žite život, aký ste si vždy priali

Rada vám na tejto ceste pomôžem, pozrite si toto video a stiahnete si eBook:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Stiahnite si eBook Začiatok rozvoja ZDRAMA

 

Volám sa Dáša Černá Gejdošová. Na tejto stránke nájdete môj príbeh, projekty, bloginšpirácie - viď menu hore. Ako vždy a vo všetkom treba urobiť prvý krok. A ten začína práve tu. Táto časť začína vašim profilom, cieľmi a tým, že by ste si mali vytvoriť vlastnú web stránku. Všetky tieto časti sú samostatné, ale zároveň majú veľa spoločného. Prečo? Pokiaľ totiž neviete celkom jasne, kde sa teraz nachádzate a kam sa chcete dostať, čo v živote chcete, čím chcete byť a aké sú vaše ciele a sny, žijete tak trocha v chaose. Pretože na začiatku potrebujete vedieť, kde ste teraz, svoj cieľ a smer v živote, po ktorom chcete kráčať.

 

Môj príbeh

Projekty

Blog

Inšpirácie

Kontakt


 • 1
  Pred neikoľkými rokmi som výrazne zmenila svoj život a som nesmierne šťastná. A aby ste vedeli, prečo som sa pustila po ceste seba rozvoja, podnikania a tvorby tohto webu, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať mojim príbehom.
 • 2
  Skladba projektov vychádza z mojej osobnej skúsenosti. Začiatky môjho podnikania a sebarozvoja išli trocha kľukatou cestou. Keď sa však obzriem a vrátim sa v mysli späť krok za krokom, čo to bolo, čo ma posunulo, inšpirovalo a naučilo, sú to práve ľudia, filozofia a učenie, ktoré nájdete v časti Projekty.
 • 3
  Pri denno-dennom živote, stretnutiach s ľuďmi prežívam množstvo rôznych situácií a získavam skúsenosti. Všetky tieto informácie rada zdieľam s priateľmi, kolegami a s ľuďmi nielen z obchodného styku. Často krát sa témy opakujú, ale s iným pohľadom a skúsenosťou. Preto som sa rozhodla o týchto zážitkoch s vami podeliť. Tak som začala písať blog. Sú to články o pozitívnych pohľadoch na život, o tom, čo a kedy sa komu podarilo a prinieslo úspech, šťastie, radosť a všetko to, nás denne stretáva a napĺňa radosťou, ale aj starosťami.
 • 4
  Aj keď žijeme v dobe technológií a počítačov, mojou vášňou sú stále knihy. Nie však beletria, ale knihy motivačné, pozitívne, s odkazom pre zmenu v živote, v chovaní a pre nové zážitky. O všetkých takýchto knihách sa s Vami rada podelím buď mojou krátkou recenziou a popisom alebo formou odkazu. Počas mojich ciest autom rada počúvam aj audio knihy. Takto efektívne využívam čas, strávený v aute. Skúste to, vrele vám to odporúčam.
 • 5
  Začnite tu
  Ako vždy a vo všetkom treba urobiť prvý krok. A ten začína práve tu. Táto časť začína vašimi cieľmi, profilom a tým, že by ste si mali vytvoriť vlastnú web stránku. Prečo? Dozviete sa...
 • 6
  So všetkými otázkami ma prosím kontaktujte, veľmi rada budem s vami zdieľať moje skúsenosti.