Žite život, aký ste si vždy priali

Rada vám na tejto ceste pomôžem, pozrite si toto video a stiahnete si eBook:

Stiahnite si eBook Začiatok rozvoja ZDRAMA

 

Volám sa Dáša Černá Gejdošová. Na tejto stránke nájdete môj príbeh, projekty, bloginšpirácie - viď menu hore. Ako vždy a vo všetkom treba urobiť prvý krok. A ten začína práve tu. Táto časť začína vašim profilom, cieľmi a tým, že by ste si mali vytvoriť vlastnú web stránku. Všetky tieto časti sú samostatné, ale zároveň majú veľa spoločného. Prečo? Pokiaľ totiž neviete celkom jasne, kde sa teraz nachádzate a kam sa chcete dostať, čo v živote chcete, čím chcete byť a aké sú vaše ciele a sny, žijete tak trocha v chaose. Pretože na začiatku potrebujete vedieť, kde ste teraz, svoj cieľ a smer v živote, po ktorom chcete kráčať.

 

Môj príbeh

Projekty

Blog

Inšpirácie

Kontakt


 • 1
  Pred neikoľkými rokmi som výrazne zmenila svoj život a som nesmierne šťastná. A aby ste vedeli, prečo som sa pustila po ceste seba rozvoja, podnikania a tvorby tohto webu, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať mojim príbehom.
 • 2
  Skladba projektov vychádza z mojej osobnej skúsenosti. Začiatky môjho podnikania a sebarozvoja išli trocha kľukatou cestou. Keď sa však obzriem a vrátim sa v mysli späť krok za krokom, čo to bolo, čo ma posunulo, inšpirovalo a naučilo, sú to práve ľudia, filozofia a učenie, ktoré nájdete v časti Projekty.
 • 3
  Pri denno-dennom živote, stretnutiach s ľuďmi prežívam množstvo rôznych situácií a získavam skúsenosti. Všetky tieto informácie rada zdieľam s priateľmi, kolegami a s ľuďmi nielen z obchodného styku. Často krát sa témy opakujú, ale s iným pohľadom a skúsenosťou. Preto som sa rozhodla o týchto zážitkoch s vami podeliť. Tak som začala písať blog. Sú to články o pozitívnych pohľadoch na život, o tom, čo a kedy sa komu podarilo a prinieslo úspech, šťastie, radosť a všetko to, nás denne stretáva a napĺňa radosťou, ale aj starosťami.
 • 4
  Aj keď žijeme v dobe technológií a počítačov, mojou vášňou sú stále knihy. Nie však beletria, ale knihy motivačné, pozitívne, s odkazom pre zmenu v živote, v chovaní a pre nové zážitky. O všetkých takýchto knihách sa s Vami rada podelím buď mojou krátkou recenziou a popisom alebo formou odkazu. Počas mojich ciest autom rada počúvam aj audio knihy. Takto efektívne využívam čas, strávený v aute. Skúste to, vrele vám to odporúčam.
 • 5
  Začnite tu
  Ako vždy a vo všetkom treba urobiť prvý krok. A ten začína práve tu. Táto časť začína vašimi cieľmi, profilom a tým, že by ste si mali vytvoriť vlastnú web stránku. Prečo? Dozviete sa...
 • 6
  So všetkými otázkami ma prosím kontaktujte, veľmi rada budem s vami zdieľať moje skúsenosti.